تبلیغات
تبلیغ در گوگل - 10 دلیل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز(قسمت دوم)

10 دلیل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز(قسمت دوم)

دوشنبه 27 شهریور 1396 11:07 ق.ظنویسنده : نوین رسانه

 
در قسمت دوم همراه ما باشید

3. محدودیت بودجه روزانه:

بودجه روزانه کمپین شما ممکن است در برخی از کمپین ها محدود شده باشد. این موضوع بدین معنی است که تبلیغ تنظیم شده بعد از اتمام بودجه روزانه اختصاص شده نمایش داده نخواهد شد. در چنین شرایطی می توانید بودجه روزانه را در صورت امکان افزایش دهید یا زمانبندی تبلیغ را به گونه ای تنظیم کنید که محدود به ساعت های خاصی از روز باشد و زمانی آن را نمایش دهید که تاثیر بیشتری بر روی کسب و کار شما دارد.

محدودیت بودجه تبلیغات در ادوردز

اگر می خواهید ترافیک زیادی به دست آورید، می توانید روش ارائه (delivery) را بر روی Accelerated: Do not optimize delivery of ads, spending budget more quickly’ تنظیم کنید.

4. به اتمام رسیدن بودجه روزانه:

بودجه روزانه شما ممکن است برای یک کمپین خاص به اتمام رسیده باشد. اگر بودجه خود را به گونه ای تنظیم کرده باشید که هر چه سریع تر مصرف شود چنین اتفاقی روی خواهد داد. بودجه روزانه خود را افزایش دهید تا مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد یا اینکه می توانید از گزینه Standard: Optimise delivery of ads, spending budget evenly over time’ استفاده کنید. می توانید زمانبندی تبلیغ برای شروع نمایش را به جای ساعت 12 بر روی 9 صبح تنظیم نمایید.

محدودیت بودجه روزانه ادوردز

5. تنظیم هدف گیری موقعیت:

به خاطر داشته باشید که ممکن است تبلیغ شما بر اساس موقعیتی که دارید نشان داده نشود. به عنوان مثال ممکن است به هنگام تنظیم تبلیغ، شهر یا حتی کشور خاصی را هدف قرار داده باشید که خودتان در آن قرار نگرفته اید. تبلیغات معمولا بر اساس موقعیت آی پی یا نیت جستجو کننده نمایش داده می شوند. اما اگر موقعیت شما به غیر از موقعیتی است که در ادوردز تنظیم کرده اید آن را مشاهده نخواهید کرد. از ابزار Ad Preview گوگل استفاده کنید تا نحوه نمایش تبلیغ از موقعیت های متعدد یا کشورهای مختلف را بررسی نمایید.

نمایش تبلیغات در موقعیت خاص

6. مسدود شدن آی پی های داخلی:

دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد چرا شما به دنبال محصولات یا خدمات مرتبط با شرکت خود هستید اما اینکار ممکن است تبلیغ خودتان را برای شما نشان دهد و در نهایت باعث بازدیدهای ناخواسته گردد. برخی از افراد ممکن است آی پی آدرس دفتر کاری خود را در کمپین مسدود کرده باشند تا از بروز چنین بازدیدهای ناخواسته ای جلوگیری نمایند. برای اینکه این گزینه را بررسی کنید، ابتدا اطمینان حاصل نمایید که IP خود را می‌دانید. سپس به تنظیمات کمپین بروید و ببینید IP شما در  بخش exclusions لیست شده است یا خیر. اگر می خواهید تبلیغ تنظیم شده را خودتان هم مشاهده کنید، آی‌پی خود را از این لیست پاک کنید و تغییرات را ذخیره نمایید.

محدود کردن آیپی در ادوردز

7. مشکل در کلمات کلیدی منفی:

ممکن است کلمه کلیدی منفی (Negative Keyword) مانع از نمایش کلیدواژه هدف شما شود. ممکن است کلیدواژه منفی با انطباق دقیق به صورت تصادفی اضافه شده باشد. سیستم ادوردز هر گونه مشکلی را در بخش Alert ها نشان خواهد داد اما اینکار ممکن است کمی زمانبر باشد. شما باید از ابزار Keyword Diagnosis ادوردز برای یافتن اطلاعات فوری در مورد مشکلات موجود با کلمات کلیدی استفاده کنید.

تداخل کلمات کلیدی منفی

8. عدم تایید کلمات کلیدی هدف گیری شده:

ممکن است بخواهید کلیدواژه هایی را هدف قرار دهید که بر خلاف سیاست های تبلیغات در گوگل ادوردز است. در چنین شرایطی، کلمات کلیدی شما از طرف ادوردز رد می شود و تبلیغ نمایش داده نخواهد شد. معمولا می توانید کلمات کلیدی تایید نشده را در ستون status مشاهده کنید اما استفاده از ابزار Keyword Diagnosis لیست را رفرش می کند و کلمات کلیدی تایید نشده را نشان می دهد. به کمک این ابزار می توانیددلیل تایید نشدن کلمات کلیدی را بفهمید. در این شرایط دو گزینه پیش روی خود خواهید داشت: فهمیدن دلیل رد شدن کلمه کلیدی و یافتن واژه های جایگزین یا مرور و بررسی دقیق سیاست های ادوردز و تغییر کلیدواژه. در برخی از موارد، سیستم ادوردز  به صورت اشتباه کلمات کلیدی که باید تایید می شد را رد می کند. بنابراین سعی کنید این موضوع را نیز مورد بررسی قرار دهید و از تیم ادوردز کمک بگیرید.

عدم تایید کلمات کلیدی هدفگیری شده

9. عدم تایید متن تبلیغاتی:

متن تبلیغاتی شما ممکن است توسط ادوردز تایید نشود. دلیل احتمالی برای این موضوع این است که تبلیغ شما در شبکه جستجو مجاز نیست و با سیاست های تبلیغاتی سازگار نمی باشد. احتمال دیگر این است که فرمت متن تبلیغاتی شما با راهنمایی ها و دستورالعمل های ادوردز سازگار و هماهنگ نیست. به عنوان مثال ممکن است از کلمات تکراری استفاده کرده باشید. ستون status تبلیغ خود را فیلتر کنید تا موارد تایید نشده را مشاهده نمایید و بدانید چه چیزی باعث تایید نشدن آن شده است. اگر متن شما مطابق با سیاست های تبلیغاتی ادوردز نباشد، بهتر است آن را از لیست خود خارج کنید یا اگر مطمئن هستید که مشکلی در متن تبلیغ ندارید به صورت دستی از تیم ادوردز بخواهید آن را دوباره مرور کنند. اگر  تبلیغ شما به خاطر مشکلات فرمت بندی تایید نشده باشد، در ستون status نشان داده خواهد شد. در چنین شرایطی سعی کنید مشکلات متن را برطرف کنید.

عدم تایید متن تبلیغات در گوگل

10. مشکلات منطبق بودن کلمات کلیدی:

اگر کلمات کلیدی مشابه را در گروه های تبلیغاتی متفاوت هدف قرار می دهید، ممکن است تبلیغ نامناسبی برای کلیدواژه های جستجو شده نشان داده شود. این موضوع بدین خاطر است که سیستم ادوردز، به صورت مطلوب کار نمی کند که بیشتر در اکانت های بزرگ رخ می دهد. اگر چنین مشکلی داشتید، کلمات کلیدی منفی خاصی را در سطح گروه ادوردز به کار ببندید تا  گروه تبلیغاتی یکسان و مشابه برای کلیدواژه هدف نشان داده نشود.

عدم نمایش به خاطر کلمات کلیدی تکراری در کمپین

خلاصه:

خوب در این مقاله 10 مورد از دلایلی که باعث عدم نمایش تبلیغ شما می شود را مرور کردیم. اگر توصیه هایی که بیان کردیم را دنبال کنید، قادر خواهید بود مشکلات را به راحتی حل نمایید. برای اینکه زمان نشان داده نشدن تبلیغ را به حداقل برسانید، از ابزار Keyword Diagnosis به صورت منظم استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند مشکلات مرتبط با کلیدواژه یا بودجه را به سرعت تشخیص دهید. در نهایت استفاده از ابزار Ad Preview را به هنگام پیگیری تبلیغ خود فراموش نکنید.

http://www.novin.com/


برچسب ها: تبلیغات کلیکی گوگل ، ادورز ، ادسنس گوگل ،
آخرین ویرایش: جمعه 24 شهریور 1396 11:09 ق.ظ

 
سه شنبه 28 شهریور 1396 11:51 ق.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه.
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید.
راستی در ماه مبارک رمضان برای مسافران و معذورین شرعی قبل و بعد از افطار باز است.
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

دوشنبه 27 شهریور 1396 05:43 ب.ظ
سلامممممم نفسممممممممممم
خوبی عزیزممممممممم
وبت خیلی خوب بووووووووود خیلی
میخواستم بیای به وب منم سایت سر بزنی و با هم تبادل لینک داشته باشیم
می بینمت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر